Shosta Hakkında

Gerçek et, gerçek lezzet
Hakkımızda

Güvenli & Sağlıklı Et

S. Hosta şirketi, Hosta Döner zincirleri kurucu ailesinin dördüncü nesil yöneticisi Sabri Hosta tarafından, uluslararası endüstriyel et üretiminde uzmanlaşarak kurulmuş bir markadır.

Değişken müşteri taleplerine göre pazar konumlandırması, sürekli güncellenebilir esnek yapısı, geleneklerini koruyan ilerici üretim ağı ve planlanabilir yatırım muhasebe sistemine sadık olarak kurulan bir firmadır. S. Hosta’nın, AR-GE çalışmalarında uluslararası pazar araştırması 2 yıl sürmüştür. Üretim fabrikasını gelecek 20 yıla göre kuran S. Hosta, sektörde uluslararası ürün gruplarından üstün olacak birçok ürün ve program geliştirmiştir. Kolay ve kontrol edilebilir yapısı yönetim kolaylığı sağlarken, maksimum fayda ile çalışan özel yönetim sistemi daha ilk aşamada entegre edilmiştir. Personel eğitiminde de sektörün en ileri programlarına sahip olan S. Hosta, sistem olarak sürdürebilirlik amacıyla tasarlanmıştır.

S. Hosta, hayatı lezzetle şekillendiren hizmetleriyle kalitenin, dürüstlüğün, yenilikçi yatırımların referansı olmuş, yer aldığı sektörlere uluslararası standartları getirerek ilklere imza atmıştır. Bu gurur yolculuğunda Türkiye’ye ve dünyaya kazandırdığı normlarla kalite ve lezzeti bir araya getirmeye var gücüyle devam etmektedir, edecektir.